Hledáte pracovníky?

Nabízíme: zapůjčení zaměstnanců | převzetí části výroby | nábor pro Vaší firmu | řešení na míru

Potřebujete zaměstnance na dočasnou práci nebo pociťujete jejich nedostatek ve Vašem regionu?

Pracovní agentura J&K Jobs Vám může nabídnout jak odborné pracovníky s praxí tak i pomocnou pracovní sílu.

S pracovníky uzavřeme pracovní smlouvu a vyřídíme veškerou administrativu, vyhnete se tak náboru pracovníku a jejich pozdějšímu propouštění. Umožníme Vám efektivně nakládat s pracovní sílou.

Zapůjčení zaměstnanců

Jedná se o dočasné zapůjčení našich zaměstnanců vaší společnosti, například v případě výpadku vášho personálu, nebo při krytí výrobních špiček, při neplánované potřebě navýšení stavu zaměstnanců, v případě nedostatku kvalifikovaných zaměstnanců.

Personal leasing


Naše zaměstnance vybíráme pečlivě na základě osobního pohovoru a kvalifikačního profilu. Nabízíme především zaměstnance po pozice: obráběč kovů, horizontář, brusič, elektromechanik, jeřábník, karuselář, lakýrník, montážní dělník, seřizovač NC, skladník, soustružník, svářeč norma EN-87.

kontaktujte nás

Převezmeme část výroby

Nabízíme převzetí kompletní odpovědnosti za určitou část výroby zákazníka jak krátkodobou tak dlouhodobou. Zajistíme kompletní servis, zaškolíme, zapracujeme potřebný personál včetně mzdové agendy podle potřeb zákazníka, takže se nemusíte o nic starat.

Personal outsourcing


Pokud máte zájem o uvedenou službu samostatně nebo v kombinaci s dalšími službami z naší nabídky, neváhejte nás kontaktovat pro vypracování cenové nabídky.

kontaktujte nás

Nábor pro Vaší firmu

Zajišťujeme stálé pracovní pozice, přínášíme komplexní řešení náboru Vaší firmy. Vyhledáváme kmenové zaměstnance dle potřeby zákaníka v různých profesích s vyšší fluktuací. Průběžně provádíme nábor zaměstnanců podle potřeb tak, aby byla zajištěna plynulý výroba.

Recruitment


Hledáte dělníky ve strojírenství, či už kovoobráběcí profese, svářečské a zámečnické profese, různé dělnické profese ve strojírenském a elektrotechnickém prúmyslu? Nabízíme vyhledávaní zaměstnacú pro veškeré druhy průmyslových výrob. K vypracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.

kontaktujte nás

Potřebujete jiné řešení?

Pokud Vám nevyhovuje některé z uvedených řešení, navrhněte nám své představy o kombinaci uvedených služeb a vynasnažíme se nabídnout Vám specifické služby. Nabízíme rychlé a flexibilní služby v oblasti personalistiky přizpůsobené na míru Vašim požadavkům.

Navrhněte nám ho


K vypracování cenové nabídky řešení nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Nečekejte a zavolejte nám ihned

Volná místa nabízíme jak odborným pracovníkům s praxí tak zájemcům o pomocné práce. Telefón: +420 724 379 458
E-mail: jkjobs@jkjobs.cz